Mikrojehličková radiofrekvence a radiofrekvence

Omlazení pokožky bez operace?

Mikrojehličková radiofrekvence je moderní neinvazivní metoda, která dokáže viditelně omladit pokožku obličeje, krku, dekoltu i dalších partií těla. Dokáže pokožku vypnout, zpevnit a vede i k liftingvému efektu. Je vhodná pro osoby, které chtějí zlepšit vzhled své pokožky, ale nechtějí podstoupit plastickou operaci.

Indikace
Mikrojehličková radiofrekvence je vhodná pro osoby, které mají:

  • Vrásky
  • Povadlou pokožku
  • Akné a jizvy po akné
  • Strie
  • Rozšířené póry
  • Pigmentové skvrny

Vlastnosti
Mikrojehličková radiofrekvence využívá kombinaci dvou technologií: mikrojehličkování a radiofrekvence. Mikrojehličky pronikají do pokožky a způsobují v ní drobná poranění. Ta pak stimulují tvorbu kolagenu a elastinu, což vede k omlazení a zpevnění pokožky. Radiofrekvence zase prohřeje pokožku, denaturuje starý kolagen, což pomáhá zmírnit vrásky a zlepšit její celkový vzhled a iniciuje tvorbu nového kolagenu..

Výsledky
Výsledky mikrojehličkové radiofrekvence jsou viditelné již po prvním ošetření. Pokožka je hladší, pevnější a má zdravější vzhled. Plný efekt ošetření je dosažen po 3-5 ošetřeních.

Procedura
Ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí probíhá v naší ambulanci Klientka se nejprve položí na lehátku a lékař nebo kosmetička jí ošetřenou oblast očistí. Poté nanesou na pokožku anestetický krém, který znecitliví místo ošetření. Následně dochází k ošetření speciální vakuovou hlavicí s mikrojehličkami. Hlavici přiloží na pokožku a zapne radiofrekvenci. Mikrojehličky pronikají do pokožky a současně ji prohřívají radiofrekvencí. Ošetření trvá zhruba 30 minut. Celkově včetně anestezie 60 minut.

Po ošetření

Po ošetření může pokožka být zarudlá a mírně oteklá. Tyto příznaky odezní během několika hodin. Během týdne se z pokožky mohou slupovat drobné krustičky. Klientka by se měla po ošetření vyhnout slunění a používat opalovací krém s vysokým ochranným faktorem asi 1 týden.

Klasická radiofrekvence používá stejný princip, ale nepoužívající se jehličky, tkáň se prohřívá pomocí vnějších aplikátorů