Močová inkontinence – nechtěný únik moči je velice častý a často skrývaný zdravotní problém. Obtíže s únikem anebo takzvanou urgencí (náhlé neodolatelné nucení na močení) trápí až 30% žen nad 60 let věku.

Jak s oblibou a často říká profesor MUDr. Martan: „ inkontinence vás nezabije, jen vám ukradne život“. A toto rčení mohu potvrdit. Pacientky s inkontinencí přestávají mít aktivní život, jejich jedinou myšlenou při opuštění domova je myšlenka na únik moči, jestli je po cestě dostatek toalet, jestli bude společensky únosné pohybovat se mezi lidmi,… Také velice často pacientky málo pijí v představě, že pokud budou málo pít, budou chodit méně na WC. Bohužel to není pravda a ještě si tím mohou zhoršit jiné choroby (vysoký krevní tlak, žlučníkové a ledvinové kameny a podobně).

Přetrvává názor, že tyto potíže patří k věku a nedá se s nimi nic dělat. Toto je ovšem velký omyl!

Pokud Vám Váš gynekolog nedokáže pomoci anebo se z nějakých důvodů nemůžete dostat k operaci (únik moče ještě není tak veliký ale přesto Vás trápí nebo navštěvujete neúspěšně urogynekologickou ambulanci), pak přijďte na konzultaci.

Pokud je Váš problém spojen s takzvanou stresovou inkontinencí, to jest s úniky při kašli, chůzi ze schodů, poskocích či jiných fyzických činnostech, pak Vám pomůže i injekční výplň  umístěná  do okolí močové trubice. Výsledky jsou velmi dobré a účinek je až 2 roky.

Únik moči, náhlé nucení na močení nebo pokles pánevního dna LZE úspěšně léčit!

Proč si vybrat naše centrum

Našim klientům nasloucháme, poskytujeme konzultace a nabízíme taková řešení, která vedou k maximální spokojenosti našich zákazníků.
  • Konzultace a poradenství
  • Akutní ošetření
  • Ambulatní péče
  • Bez čekání
  • Profesionální přístup
  • Špičkové vybavení