Absolutní novinka excelentní metody neoperačního liftingu obličeje, pomocí pružných nevstřebatelných nití Spring z Francie.

Jedná se o alternativu k velmi oblíbené a vyhledávané metodě liftingu tváří, při kterém se aplikují vstřebatelné PDO nitě. Jde o nitě s tvarovaným povrchem,  které po zavedení do tkáně pevně drží na místě aplikace.  Tato vlastnost se využívá k okamžitému liftingovému efektu. Velmi rychlé, nebolestivé a levné řešení například k liftingu tváří nebo liftingu podbradku. Do místa aplikace není potřeba umisťovat žádné háčky, zlaté skobičky a podobně, navíc bez nutnosti narkozy. Efekt je opravdu výrazný a do určité míry si může klient během aplikace sám stanovit míru liftingu.

Možné jsou i aplikace do jiných lokalit, jako jsou například povislé hýždě, břicho, kolena, ale i zevní genitál, podbřišek a podobně.

Oproti metodě PDO nití mají nové nitě Spring tu výhodu, že jsou nevstřebatelné, a proto jejich mechanická podpora tkání vydrží opravdu dlouho – až 5 let. Po uplynutí této doby je možné zavést další nitě.

Nitě Spring jsou ideální pro dokonalý lifting tváří, marionet, jsou vhodné na linie dolní čelisti, lifting podbradku, krku a všech partií, které je potřeba podpořit.

Dá se říci, že jsou opravdovou a dlouhodobou alternativou ke skalpelu a ke klasickému otevřenému liftingu.

Jaké jsou výhody procedury?

Nevyžaduje žádnou speciální přípravu kromě injekční anestézie, žádné incize. Místo vpichu se hojí rychle a beze stop.  Není nutná rekonvalescence. Není nutné operační řešení poklesu tkání.

Proč si vybrat permanentní mezolifting?

  • Rychlost: aplikace trvá pouze 60 minut
  • Žádné následky: po aplikaci Mezonití se na pokožce většinou netvoří modřiny ani otoky a není nutná žádná rehabilitace
  • Metoda je atraumatická, téměř bezbolestná s nulovou dobou rekonvalescence
  • Účinek: lifting vám jednoduše a šetrně vypne pokožku obličeje díky tenké jehličce
  • Pro každého: odstraňuje vrásky i u pacientů necitlivých na botulotoxin
  • Prevence: funguje také jako prevence proti ochabnutí a povadnutí tkání obličeje, krku a těla
  • Kvalita: technologie certifikovaná v EU, nitě se vyrábí ve Francii
  • Dlouhotrvající efekt: účinek je viditelný okamžitě a přetrvává až 5 let
  • Opakování: zákrok lze podle potřeby opakovat