Plné smyslné rty

Plné a výrazné rty jsou u žen znakem zdraví, krásy a přitažlivosti. Příroda tím dává ženě výrazný znak, kterým se odlišuje od mužů a tento znak muže velice přitahuje.

Není proto divu, že ženy často chtějí plnější, výraznější rty.

V Centru IP Beauty můžeme nabídnout možnost zvýraznění a dotvarování rtů.

Rty tvarujeme a vyplňujeme kyselinou hyaluronovou, botulotoxinem nebo jejich kombinací. Tento postup má nespornou výhodu v tom, že rty jsou skutečně plné, smyslné, dají se modelovat do požadovaného tvaru. Nejžádanější je samozřejmě zvětšení a modelace horního rtu, který svým tvarem a tzv. srdíčkem, výrazně ovlivňuje celý vzhled obličeje. Efekt výplně přetrvává zhruba 6-10 měsíců a poté je nutné výplň doplnit. Provádí se injekčně a je možná dokonalá anestezie, takže metoda je nebolestivá.

Plného tvaru rtů lze také docílit aplikací speciálního koncentrovaného botulotoxinu. Efekt nastupuje cca za 3 týdny a je velice přirozený, ret se nezvětší, pouze „mírně ohrne směrem vzhůru“.

Velice žádaná je také francouzská nebo-li pařížská linka, při které se vyplní pouze kontura rtu mezi  rtovou růží a kůží, to je velice smyslné a efektní.

O metodě injekčních výplní se dočtete po kliknutí na odkaz v nabídce.